Konya’da Hasta Bakıcı Fiyatları

Konya'da Hasta Bakıcım Ücretleri

Konya’da hasta bakıcı fiyatları bilgi almak için arayanlar tarafından sık sorulmaktadır. Bu yüzden konuya ilişkin bir yazı yazma ihtiyacı duyduk. Konya’da hasta bakıcı arayışı covid süreci nedeniyle arttı. Çünkü çok sayıda kişi covid geçirdi. Ve maalesef yaşlanan insanlar hastalık sonrasın bakıcı desteğine ihtiyaç duyar hale geldi. Özellikle demans, alzheimer, parkinson hastalarının covid sonrası durumları ilerledi.

Konya’da Hasta Bakıcı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Konya’da hasta bakıcı fiyatları hizmetin süresine göre değişkenlik göstermektedir. Fahiş farklılıklar olmasa da 1 aylık evde bakım hizmetinin fiyatıyla sürekli evde bakım hizmetinin fiyatı aynı olmamaktadır. Bunun sebebi kısa süreli bakıcı desteğinde personel temininin güçleşmesidir. Bakıcı bulmak zorlaştıkça fiyat farklılıkları görülmektedir. Yetiş Bakım ve Refakat Hizmetleri bünyesinde bu farklılıklar çok az olmakta, bakıcıların fahiş fiyat talepleri dikkate alınmamaktadır. Piyasa koşullarının üzerinde beklentisi olan bakıcıları portföyümüze dahil etmeyerek sizlerin mali çıkarlarını koruyoruz. Ayrıca

Lokasyon Konya’da hasta bakıcı fiyatları için belirleyici kriterlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin İstanbul’da hayatın pahalı olması bakıcıların beklentilerini yükseltebiliyor. Ama bu karşılık iş arayan çok bakıcı olması da fiyatları aşağı çekebiliyor. 

Konya’da Hasta Bakıcı Fiyatlarında Covid Etkisi

Tüm Dünya’da etkisini arttıran covid19 bulaşında en büyük sorunlardan birisi de refakatçı desteği oldu. Bir yandan covid hastaları izole edilmeliyken, öte yandan öz bakım desteği gerekli hale geldi. Özellikle bakıcı desteğiyle hayatını idame ettiren yaşlı ve hastaların covid olması pek çok hastanede krize sebep oldu. Refakatçı olarak kalan kişilerin de hastaneden çıkmaması gerekliliği refakatçı talebinde artışa sebep oldu. Çünkü hali hazırda işi veya sorumlulukları olan hasta yakınları refakatçı olarak hastanelerde kalamadılar. Bu süreçlerde çareyi refakatçı arayışında buldular. Bir başka problemde refakatçıların kendilerini yeterince koruyamamasından ve bulaşı yaymasından kaynaklandı.

Konya’da Hasta Bakıcı Fiyatlarında Farkımız

Yetiş Bakım ve Refakat Hizmetleri olarak bu süreci asla “fırsat” olarak görmedik ve kaliteli hizmetten ödün vermedik. Süreç boyunca pek çok hizmet sunan firmanın uygulamalarını üzülerek izledik. Covid tanısı olan refakatçıların bile düşük bedellerle hastanelere gönderildiğine şahit olduk. Bugün bile arayarak bilgi alırsanız hala çok işletme covid tanısı olan bakıcıları yönlendiriyor. Biz firma olarak covid tanısı olan kişilerin izolasyondan çıkmasının hiç bir şekilde mazereti olacağına inanmıyoruz. Bir hastaya hizmet sunarken hastaneye giden covidli bakıcının enfekte ettiği tek bir sağlıkçının bile belki de onlarca kişiyi enfekte edebileceğinin bilincindeyiz. Tüm bunlardan hareketle sağlıklı hizmet için bize ulaşabilirsiniz.